Cumhuriyet Mah. Haluk Alpsu Bulv. A.Efe Apt. No:53/1. Torbalı-İZMİR
YAZILARIMIZ
Okuma ihtiyacı barut gibidir , bir kere tutuşunca sönmez.
Victor HUGO
B

u sayfamızda psikologlarımızın yazdığı tüm yazıları bulabilirsiniz. Psikolojiye dair yazı sayfamızı oluştururken herkesin anlayabilmesi ve hayatlarında uygulayabilecek bilgiler içermesi için özellikle çaba gösteriyoruz.

Özellikle danışanlarımızın , psikologların , anne ve babaların , yetişkin bireylerin , ergen bireylerin , kaygı – depresyon – travma sonrası stres – takıntılar – evlilik veya çift sorunları yaşayan kişilere yönelik bilgiler ile hayatlarına dokunmak önceliğimizdir.

Ayrıca bilgi almak istediğiniz konular ile ilgili bizlere mail gönderebilirsiniz. Merak ettiğiniz konuları bizlere mail yolu ile ulaştırdıktan sonra konu ile ilgili yazımızı imkanımız ve vaktimiz olduğu sürece detaylı olarak ve bilimsel bilginin dışına çıkmadan  paylaşacağız.

Vita Psikoterapi olarak web sayfamızı sadece bilgi alabileceğiniz bir sayfa yapmak istemiyorız. Bunun yerine hem okuyup bilgiler alabilecek hem de güncel psikoloji bilgileri bulabileceksiniz. En önemlisi de bizlere canlı yardım veya e-posta göndererek aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Whatsapp Canlı Destek