Cumhuriyet Mah. Haluk Alpsu Bulv. A.Efe Apt. No:53/1. Torbalı-İZMİR
HİZMETLERİMİZ
01
BİREYSEL PSİKOTERAPİ

Bireysel psikolojik sorunların çözümlendiği psikolojik yardım modelidir.Çocuklara, ergenlere ve yetişkinlere yönelik bireysel terapi uygulanmaktadır.Kişinin ruhsal sebeplerden kaynaklanan şikayetleri olduğunda gereklidir

02
ÇİFT VE EVLİLİK TERAPİSİ

Çift ve Evlilik terapisinde kişiler ilişkide yaşanan bir problemi, kendi bakış açılarından ortaya koyarlar.Psikolog ise bu süreçteki kişilerin anlaşmazlıklarını çözümlemekte bilimsel teknikler kullanır.

03
ÇOCUK – ERGEN TERAPİSİ

Çocukluk ve ergenlik döneminde yaşanan problemler, öğrenme güçlükleri, aile içi çatışmalar ailelerin çocuk ve ergen psikolojisi alanında bir psikoterapiste başvurmalarının başlıca nedenleri arasındadır.

04
ONLINE TERAPİ

Terapi hizmetine ulaşımı zor olan , agorafobi , evden çıkmakta zorlanan ancak terapi hizmeti almak isteyen ve benzer engellere maruz kalan kişiler için sunulan internet üzerinden psikoterapi hizmetidir.

05
AİLE DANIŞMANLIĞI

Aile terapisi konusunda uzmanlaşmış danışman , evli çiftlerin veya aile bireylerinin, ev içinde ortaya çıkabilecek zihinsel veya duygusal problemlerini aşmalarına yönelik danışmanlık hizmeti vermektedir.

06
BDT

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) ; ruhsal rahatsızlıkların çözümünde sözel ve davranışsal yöntemler kullanmaktadır. Basitçe ifade edersek, olayları algılama şeklimizin , duygusal tepkilerimizi etkilediği gerçeği BDT ‘nin çıkış noktasıdır.

BİR DEFA KAYBOLMAKTANSA  İKİ DEFA YOL SORMAK DAHA İYİDİR.
Daha iyi bir hizmet için yorumlarınızı önemsiyoruz.

Vita Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak danışanlarımızın yorumları bizim için çok önemli. Bunun başlıca nedeni verdiğimiz profesyonel desteğin danışanlarımızda nasıl etki yarattığını gözlemleyebilmektir.

Bu gözlem sonucunda biz psikologlar da danışanlarımızdan birçok şey öğrenip kendimizi her anlamda buna göre geliştirme fırsatına sahip oluruz. Terapi tek taraflı yürütülen bir süreç değildir. Karşılıklı etkileşimin gerçekleştiği zaman etkisini gösteren bir süreçtir.

Danışan 2
Öykü Hüner
Danışan

Vita Psikoloji’ye yaklasik iki aydir gidiyorum. Güleryüzlü canayakin ve en onemlisi güven veriyor.Panik bozukluğum vardi ve terapiye yeni başlamama rağmen büyük ilerleme kaydettim. Bu yüzden şiddetle herkese tavsiye ediyorum . Terapi sayesinde çok daha iyiye gidiyorum.Hayat yaşamaya deger.

Danışan 1
Mustafa Kuru
Danışan

Oğlum bizi hiç dinlemiyordu ve kendilerine bu nedenle gittim.Ancak anladık ki oğlumuzdan yetişkin gibi davranmasını bekliyormuşuz. Onun çocuk olduğunu unutmuştuk.Şimdi onunla oyunlar oynayarak alternatif çözümler üreterek harika bir iletişim sağladık.Çok teşekkür ederim , çevremdeki herkese önereceğim.

ETİKETLER

torbalı psikolog , depresyon , evlilik terapisi , çift terapisi , psikolog , terapi , çocuk psikoloğu , kaygı , OKB , gaziemir psikolog , bayraklı psikolog , aile danışmanlığı , psikoloji , uzman psikolog , travma , panik atak , psikoterapi , menderes psikolog , ayrancılar psikolog , ergen terapisi , ödemiş psikolog , bireysel terapi , anksiyete , torbalıda psikolog , gaziemirde psikolog

Whatsapp Canlı Destek